Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

29.12.

Dneska jsme s Jitkou, Majkym a Bojarem vyrazili na pořádný výlet směrem Kladno, za Terkou a Cedrikem. Bylo to super - fotky najdete tady, povídání v Akcích.

 a kdyby jste chtěli vidět další fotky, fotila i Jitka a Tereza...

28.12.

Fotky z dnešní prochajdy s bíglíky...

 

Ne všichni máme šťastné svátky, ne všechny příběhy končí happy endem...Pátrání po jezevčíkovi Robinovi se ruší, jeho majitelé ho včera našli mrtvého kousek od místa, kde se ztratil. Tomáši, je mi to moc líto...Ach jo.

 25.12.

Lidi se mi včera zbláznili.Postavili v obýváku STROM !!! a navěsili na něj něco jako balonky. A nesmím si k té jejich divné imitaci lesa ani pořádně čuchnout. No chápete to? večer pak pod to ještě nastrkali spoustu pitomostí jako svetry (no dobře, svetry potřebují, aby jim se mnou venku nebyla zima), knížky (běda,jak je někde nechají, jsem velký čtenář), různé hrnce  (taky vzato na milost), páneček dalekohled, aby mohl šmírovat zvířata na chatě (co an nich proboha vidí???) a jednu gumovou hračku a pár tyčinek. Ty jsem sežral  a pak jsem si v noci ublinknul. Jinak jsem se válel hezky ve středu místnosti, aby nekoukali na stromek, ale na mě a byl jsme hodnej - ale to jen proto, že to byla staršná nuda. Doufám, že dneska to bude lepší, mám slíbenou dlouhou prochajdu.

    

22.12.

Právě dnes jsem oslavil významné životní jubileum - je mi už deset měsíců a jsem kus chlapa a taky správně kokrovsky tvrdá palice!!!

Dneska jsme poznali další kus Prahy - Draháň. Cca tříhodinovou prochajdu absolvovalo devět psů - Benji, Majky, Bojar, Šiva, Babsi, Bea, Moony, Sendy a nově prtě Hanif. Byla to paráda, psiska se krásně vyběhaly, my krásně vymrzly. Díky za nápad, Jitko!

Fotky najdete tady.

 

20.12.

Založena sekce PF 2008 (podsekce Aktualit)...

 

18.12.

Dneska jsme mrzli na Kavčích horách - a byla to paráda. Pár fotek najdete tady.

 

16.12.

Kosmetické změny - nová rubrika Doporučená četba a podrubrika v Mých kamarádech...na stránkách se neustále pracuje!

15.12

Dneska proběhla procházka na Dívčích hradech, na které odjakživa koukáme z Kavčích hor. Děkujeme Ivetě s Beou, že nás tam vzaly, je tam moc krásně (nemít panička závratě, bylo by se jí tam líbilo ještě víc). S námi vyrážel samozřejmě Majkýsek a Bojárek, fotky najdete tady, u Jitky (i ty naše, zapomněli jsme foťák u Jitky v autě). Krásně jsme se prošli a proběhli, potkali hrací pejsky jako havaňačku Terri a vůbec objevili krásné louky na běhání...

 

15.12.

Pomozte najít jezevčíka Robina!!! Více info a fotka v POMOZTE...ať je Robin na Vánoce doma, u páníčků a brášky Darka...

14.12.

Spuštěna nová verze stránek, modrá je prostě dobrá, trochu pozměněn i obsah, bude se nadále rozšiřovat...

8.12.

Dnes jsme podnikli super výlet na Vysočinu. Sešlo se nás jedenáct psů (já, Majky, Axa, Bojar, Babsi, Šiva, Arwen, Ferda, Aira, Truhlík a Bertík) a nějací ti lidé...Fotky najdete tady,  povídání v Akcích.

 

3.12.

Jako každé pondělí jsem byl s Luckou v práci - jde o vysoce intelektuální činnost a já tam jsem naprosto nepostradatelný. Ve vysoce stresovém divadelním prostředí působím jako canisterapeut, nad kterým jihnou i nejotrlejší jedinci...Zde můžete vidět, jak si zkouším kostýmy (tss, že prej vypadám jak holka) a jak radím panu řediteli Hrbkovi, který text z té haldy, co se tam povaluje, má uvést příští sezonu:

   

2.12.

Včera se na našem cvičáku v Motole konala psí Mikulášská!!! Byla tam spousta kámošů jako Majky a Bojar, Arwenka, Bibi, Bea, Moony - a taky jsem poznal nové kámoše, jako třeba VOKa Alfa...Vůbec jsem se nebál čerta (i když mě zavřel do pekelné kennelky) ani nikoho a tři hodiny jsem zběsile lítal v blátě, až jsem byl trikolór,  a mučil jsem ostatní, vesměs větší pejsky! Krása...Lucka nefotila, neměla foťák,ale Mikuláš vypadal takhle:

...dokonce jsem  tam i vidět, jak běžím s Arwenkou, určo najdete i Jitku...

další fotky k vidění tady, u Jitky

No a jinak trošku aktualizujem stránky -sekci ODKAZY a KAMARÁDI ZBLÍZKA...když už nemáme ten foťák...taky mi Lucka trošku přeházela CO MĚ ČEKÁ, protože definitivně vzdáváme lovecký výcvik (vážně máme aktivit až dost) a naopak nás zaujalo dogfrisbee...

 

22.11.

 

Dneska je mi 9 měsíců - a jsem hroznej puberťák, co přes samé čuchání  alítání s kamarády zapomíná poslouchat !!!

20.11.

Zpráva dne: dva dny před svým devátým měsícem Benji konečně zvedl při čůrání nožičku! Přijímáme gratulace!

18.11.

Dnešek byl o něco zábavnější - dopoledne jsme se byli mrknout na cvičáku v Hostivaři, kde Jitka, respektive Majkýsek skládali ZPU1. Zkoušku absolvovali VELMI DOBŘE, s počtem 131 bodů. Gratulujeme!!! Fotečky najdete tady , více pak u Jitky .

17.11.

Mám to zas na chvíli za sebou! Jako už málem tradičně jsem Nadějný, něco  málo navíc se dozvíte v Akcích, ale vcelku není o čem psát, procházky s kámoši jsou mnohem zábavnější...

 

15.11.

Přípravy na MVP Letňany vrcholí, Dneska mě naložili do auta, ale ukázalo se, že nejde o psí výlet, cvičák nebo cestu na chatu - jeli jsme na Vinohrady ke střihačce Lence. Mučila mě na stole, mávala mi kolem hlavy nůžkama, vrčela strojkem a ještě mi říkala, že jsem hysterka. Tsss. Aspoň jsem si tam pohrál se dvěmi černými kráskami, Tessou a Ebbi. Doma se kolem mě všichni točí, jaký prý jsem krasavec (jako kdybych před  tím nebyl nebo co), ale já dělám uraženýho. Tak.

 

14.11.

Výstava v Letňanech se blíží, nervozita roste, Lucka mě nutí běhat dokola a stát na místě jak trdlo - vážně nechápu, k čemu je to dobrý. Navíc je pořád pěkně hnusně, takže nebyl cvičák, i když jsme se tak těšili...

A víte, co máme novýho? Psí výletovací stránky, hele: jsou tedy ještě ve výstavbě, ale časem tam najdete všechno o našich prochajdách a výletech.

Tak nám v sobotu držte palce, zejtra se jdu stříhat, tak sem možná ještě hodíme fotečky, jakej budu fešák.

11.11.

Dnešek byl teda vážně něco - byli jsme na chatě, ráno jako vždycky vyběhnu ven - a všechno jinak! Nikde tráva, na zemi spousta něčeho bílého studeného...No nejdřív jsem byl tršoku na rozpacích, pak jsem ale zjistil, že je hrozná legrace v tom bílém běhat, olizovat to (to na mě ale pak křï čeli, že prý nastydnu), válet se a hrabat - šišky a klacky se do toho zahrabávají mnohem líp než do země. No a pak přišel kamarád montík, tak jsme v té nadílce běhali spolu. Škoda, že začlo pršet a kde bylo bílo, je už zas jen bahno...

A tady najdete pár foteček.

4.11.

Zlehka rozšířeno povídání o Ambře, respektive Ambrách...

A konečně dodělán článeček z minulé soboty - najdete ho v Akcích.

28.10.

Včera jsme byli na super psí prochajdě, jinak na 1.ročníku Artovo memoriálové procházky. Fotky najdete  tady , časem bude i článek.

23.10.

Ne, tohle vážně nejsem já na nějaké cizí pohovce. Neodstěhoval jsem se (natož pak, aby si Lucka pořizovala takhle vzrostlé dítě). Tohle je můj bráška Bertík:

Jo a taky jsme malinko prošťouchli sekci Mí kamarádi...sice tam stále ještě zdaleka nemáme všechny, ale aspoň někdo.

21.10.2007

Dnes se konečně Lucka přestala tvářit, že pracuje, začla zas mluvit česky, takže jsme byli na návštěvě u mamči v Nymburce. Tady najdete fotečky.

15.10.2007

Dnes jsem konečně zahájil svou zářnou sportovní kariéru. A jak mi to šlo, se můžete dočíst v Akcích...

9.10.2007

Dnes jsme se zase byli venčit s bíglí tlupou a novou kámoškou, dogou Ajdou. A protože tentokrát měla Lucka foťák, můžete se kouknout ,jaké psí kusy na Folimance vyvádíme. Zdá se, že už jsme profláklí - jinak zalidněná a zapsená psí louka dnes až na nás zela prázdnoutou...

7.10.2007

Včera jsme s Luckou, Jitkou, Majkym a voňavoučkou Axou byli na dalším super výletě - jeli jsme do Králova Dvora za Monikou a Arwenkou, na procházce jsme poznali další kámošky a hlavně se skvěle vyřádili. Fotečky najdete tady...

 

30.9.2007

Celý minulý týden jsem byl s páníčkem na chatě, měl jsme se fajn, procházeli jsme se a váleli v posteli...
No a ve čtvrtek večer přijela Lucka, v pátek jsme jeli na houby (běhat po lese, to já rád) a v sobotu nás páník naložil a odvezl do Prahy, ale ne domů - na Skalku, kde nás vyzvedla Jitka s Majkym a Axou (co teď krásně voní) a spolu jsme vyrazili do Malešic, na zahradu k tatínkovi Anety, co má kříženku Šivu. Tam jsme celé odpoledne běhali, zlobili a já obtěžoval Axu (ajko jedinej pořádnej chlap). Lidi (krom Lucky, Jitky a Anety ještě taky Honza a Arweničini páníčkové Monika a Standa) žvanili a hlavně jedli - grilované hermelínky, kuřata a žebírka - a nic nám nedali. Hrůza. A proč to celé? Protože Jitka Majkýsková měla před časem narozky a tohle byla oslava. Mělo nás být víc, ale zbylí účastníci měli buď psincovej kašel nebo tchýni.Obé bylo shledáno nakažlivým a tak jsme je mezi nás nepustili...I tak to ale bylo moc fajn. . Jitka za námi s psiskama přijela i dneska na prochajdu, takže tenhle víkend se vážně vyvedl.Fotky z oslavy najdete tady.

Podzimně laděné fotky mé maličkosti (a přírodních krás) pak najdete tady. A když už tambudete, mrkněte, jak mi lezou fleky a vůbec, jak se spolu s listím vybarvuju i já. Už je znát, že jsem oranžák - a moc pěknej!

21.9.2007

Na výslovné přání mých fanoušků, obzvlášť slečny Majkýskové, aktualizuju: zítra mi bude 7 měsíců, na oslavu tohoto úžasného jubilea dorazí pár kamarádů a půjdem na procházku (oni by tedy přijeli stejně, ale takhle třeba i něco dostanu, co???). Moc se těším, v Praze mě to nebaví, zvlášť když v parku nejsou žádní kamarádi (ale jednu jsem tuhle objevil, modrou běloušku Emu od Růžového Barvínka, co moc krásně splašeně lítá). Příští týden si užiju, budu totiž s páníčkem sám na chatě (taková jako pásnká jízda). Lucka se sice trošku bojí, co a jak, prý se jí bude strašně stejskat, ale myslím, že čtyři dny to teda vážně vydrží.

Jen ten článek z minulého víkendu si asi budete muset přečíst u Majkyho nebo Fufíků , Lucce došla inspirace.

16.8.2007

Tuhle neděli jsme byli na fajn psí procházce - s rekordním počtem účastníků - 11 (samozřejmě že psů). Kdo s námi všechno byl a jak jsme se měli uvidíte tady a časem si i přečtete v akcích...

 

12.8. 2007

O víkednu s epřece jen něco dělo - náš nej kámoš Majky měl flyballové závody - dokonce mistrovství republiky -  a jeho družstvo bylo třetí!!! Reportáž si najděte na Majkyho stránečkách, tu je alespoň fotečka:

 

9.8. 2007

Včerejší výlet se kvůli počasí nekonal, ale prý si ho někdy dáme i tak.

Dneska jsou to 3 měsíce, co tu není Art...a zítra to budou 3 měsíce s Benjim...Arte, moc mi chybíš, Benji, díky, že jsi tu.

3.8.2007

Do Kamarádů přidána kokřice Tessa...

2.8.2007

Tak jsme se definitivně vrátili z chaty...ach jo. Včera jsme byli na výstavě, fotky tady a povídání v akcích (výsledek ale nic moc), taky jsme byli na návštěvě u Benjiho mamky...

318.2007

Zítra mě čeká první výstava, MVP Interdog Mladá Boleslav - budu ve třídě dorostu, tak mi držte palce...a taky ať nám vyjde počasí, Lucka z toho má pěknej vítr, že prý když jsem mokrej, vypadám jak chrtě...

Víte, že i psi mají horoskopy? Tady je ten můj - a podotýkám, že Lucka je narozena ve znamení Štíra, takže jsme prostě dokonalý pár.

RYBY (PISCES)
20.2. - 20.3.

Pes narozený ve znamení Ryb je oduševnělý, klidný a rozvážný. Je svým způsobem moudrý, leč dovede se dopouštět i neuvěřitelných pošetilostí. Toto poněkud nadzemské stvoření ovládá planeta Neptun a následkem toho miluje vodu. Je vynikající plavec a hravý společník s obdivuhodně poddajnou povahou a oddaností až za hrob. Právě z těchto psů se pod tlakem okolností někdy stávají obětaví hrdinové. Je velmi vnímavý a potřebuje vřelé přátelství. Vyžaduje však trochu přísnosti a řízení. Je-li ponechán sám sobě, stává se zasmužilým a někdy i nebezpečným, ačkoliv většinou má vlídnou povahu. Nesnáší špatné zacházení a v nepříjemné atmosféře je skleslý a lhostejný. Nelaskavá slova ho zraňují a vzdalují lidem do jeho vlastního světa. Bývá většinou menší, křehčího vzhledu, ale je přesto houževnatý a dožívá se dlouhého věku. Vůči chorobám je kupodivu odolný a pokud má dobrého pána, překvapuje poslušností.

Souhvězdí je vidět na podzim v sousedství Pegasa a Andromedy. Nejjasnější hvězdou je čtyřhvězda Alrisha.

Hodí se pro lidi narozené ve znamení Raka a Štíra.

30.8.2007

Pokus o celkové vylepšení stránek - viz sekce Co mě čeká a její podsekce Dogtrekking a jiné, např nová psí galerie pdo Kontaktem...

29.8.2007

Nové stránečky, moc pěkné, mají naše kámošky Andulka, Arwenka a Růženka - kouknětě se tady

Víte, jaké barvy může mít kokršpaněl? Koukněte se na stránku " kokříci" !!!

27.8.2007

Pár fotek z chaty - sbírám houby a hraju si s kámošem Elbim. V sobotu se chystáme do Boleslavi na výstavu, tak držte palce...

22.8.2007

Dnes je mi přesně půl roku, jsem už velký kokr - ale pořád prý jsem hodňoučký, jen se občas trošku začuchám, protože místo KE MNĚ slyším KOUKNI SE JEŠTĚ TÁMHLE K TÉ MYŠÍ DÍŘE A AŽ BUDEŠ MÍT ČAS, ZASKOČ SEM, PROSÍM! Ale to je prý normální. Zatím jsem ještě na chatě, ale už brzy se vrátíme do Prahy a začnem dělat spoustu nových věcí jako agility a tak...

 

15.8.2007

V sekci Kamarádi přidána podsekce Kamarádi zblízka, kde najdete pár slov o mých nej kámoších...

 

14.8.

Včera za námi na chatu přijela Jitka s Majkym a Axou - takže jsem se měl skvěle,protože jsem ty dva pořád otravoval a občas i vyprovokoval ke hře. Byli jsme na krásnejch procházkách, koukněte na fotky...

A pár Jitčiných fotek z výletu do Budějic

11.8.

Dnes se za mnou stavovala má první rodina - manželé Hamplovi a hlavně mamča Lova - i když už jsem teda nevěděl, že je to moje mamka a činil jí nemravné návrhy. Ale byla to moc fajn návštěva - jsem rád, když mě lidi obdivujou...

 

10.8.

Dnes jsem u Kolouchů přesně dva měsíce - a moc se mi tu líbí. Včera a předevčírem jsem trošku výletoval, fotky najdete tady, povídání časem v Akcích(ale až příští týden).

7.8.2007

Ztracený čuvač Sam se našel - z Prahy se dostal až do Sadské! Teď jen, aby se našla i Lara, Daisy, kokříci a další pejsci. Moc držím palce...

Dnes je dobrý den -  o pár hodin později přišla zpráva od Pavla Šulcka, našel se kokřík Cowboy, Franceska se stále hledá, ale snad bude brzy doma i ona...Víc takových dobrých zpráv!

6.8.

Stále jsem na chatě(ale chystám se na výlet za Majkym a pak za holkama), tak zatím jen pár pózovacích fotek, aby všichni viděli, jak jsem roztomilej. Do sekce O mě vloženo pár fotek mých krásných předků...

 

2.8.2007

V sekci Odkazy založena nová rubrika - Pomozte - určená jako nástěnka pro ztracené pejsky. Koukněte se, jetsli některého z nich třeba nevídáte...

 

31.7.2007

Stále ješte se rekreujem na chatě, byl za námi na návštěvě Cedric (už se pěkně otrkal a valchuje mě, ale já se nedám), denně chodím na dlouhé porcházky, už třikrát jsme narazili na srnky, ale pokaždé jsem byl hodný, nevěžel za nimi a hezky si přišel k Lucce pro pochvalu a něco dobrého. Taky jsem viděl stádo ovcí - to je vám lepší než televize, kdyby mě nedali na vodítko a neodvedli, asi tam sedím ještě dnes, tak se mi to líbilo. Byli jsme i v lese na houbách, ale já radši chodil po cestičkách (jak říká kamarád Honza, jsem taková princezna). Cestou domů jsme navíc zmokli, takže jsem už vůbec nechtěl jít, protože do louží JÁ přece šlapat nebudu. Ale zas mě tenhle zážitek vyhladověl a tak teď docela pěkně žeru, takže asi nebudu afgán, ale přece jen kokr.

 

24.7.2007

Nové fotky nám přišly od Helčy a Cedrica - k nahlédnutí zde

 

23.7.2007

Sobota byla vážně moc náročná - byl jsem skoro celej den na nohách, navíc na třech - a to v Mladé Boleslavi na výstavě. Povídání najdete v sekci AKCE, fotky tady ...

 

20.7.2007

Sice mám packu pořád zafačovanou, ale už mi úplně otrnulo a zase lítám jak šídlo, koušu do Lucky i nábytku (naštěstí teď nemám skoro žádný zuby, takže způsobené škody josu minimální) - a do té Boleslavi nakonec pojedu, tedy jen na koukání  a kamarádění se s jinými pejsky a tak. Beru sebou Lucku, takže budou i fotky.

A pak hurá na 3 dny na chatu, tam je nejlíp. Takhle krásně tam je(aneb úplně nepsí foto):

 

 

18.7.2007

Tak má výstavní kariéra se odkládá:-(. Dneska na veterině se mi zas šťourali v noze, pak mi oholili nožičku, bodli mě - a když jsem se probral (úplně probranej teda ještě nejsem), měl jsem zas nohu jak bambuli...Že prý tam ta osina nakonec byla, potvora jedna...A protože v pátek jdu na převaz a v sobotu budu mít jednak stále obvaz a druhak oholenou nožičku,tak se Lucka rozhodla, že mě nebude trápit a že radši pojedem na chatu...já jsem rád(teda až na tu nohu, to je otrava),ale Lucku to trošku mrzí...Tak holt šam,pion budu až příště.

 

Založeny 2 nové rubriky - v sekci Kokří standard naleznete něco málo O chovu psů a v Návštěvní knize přibyla rubrika Diskuze , tak kdyžtak pište.

 

 

Tak tohle se mi ani trošku nezamlouvá - včera mě začla bolet nožička, trochu jsem si ji kousal a trochu pajdal - a dneska ráno mě táhli na veterinu a hrozně týrali. Z nožičky mám takovou velkou kouli, šlapat se na to nedá, rýpali se mi v tom a hledali nějakou osinu. Nic nenašli,tak jsem dostal nějakej drén aobvaz, ve středu jdem na kontrolu a když to nebude lepší, prý mi budou do nohy rejpat ještě víc - a dokonce možná v narkóze, protože osiny jsou prý potvory a zalezou někdy hodně hluboko.Ach jo. tak mi držte palce, aby to nic nebylo. Chvíli jsem dokonce s Luckou nemluvil, nejen že mě tam odvlekla,ale ještě mě držela, abych nemohl utéct a když jsem brečel, okřikovala mě...Jsem prostě chudák pejsek.

 

 

Pořád jsem na chatě, učím se poslouchat (zatím mi to docela jde, ale je to nuda) a taky přijímám návštěvy. Byl za mnou Majkýsek s Bojarem - fotky najdete tady, a nový kámoš, krásný irský setřík Cedric s paničkou Helenou a páníčkem Vojtou - fotky jsou tady .

 

3.6.2007

Stále se rekreuju - a abych nebyl úplnej asociál (tady kolem jsou samí pejsci za plotem, co si vůbec nechtěj hrát), tak za mnou přijeli kamarádi. Už jsem velkej pes, takže jsem nebyl vůbec zaraženej a statečně jsem za nima běhal (a s Arwenkou jsme si i v čemsi vyváleli). Fotky od Majkyho najdete tady

29.6.2007

 

Včera jsem se byl poprvé podívat na cvičáku - tedy spíš se předvést a pohrát si s Elizabeth, co je velká jak já, jen o měsíc mladší, a je to výmaračka. Moc jsme si rozuměli. A Lucka sebou samo neměla foťák, protože každou chvíli pršelo (no a?), takže tady NEUVIDÍTE, jak jsem krásně šel po kladině a látkovým tunelem...a ono je na tom něco těžkýho?Aha...Dneska odjíždíme na chatu, kde nějakou dobu pobudu, budu zahradničit a chytat motýlky a tak, tak buďte trpěliví, ona Lucka občas dorazí zpět do civilizace zaktualizovat mi stránky

A tady jsou fotky z dnešní supr procházky s novými kamarády, kokřicí Brendy a basenji Gambem...

 

 

27.6.2007

Pár nových foteček - jsem už velkej chlap

 

25.6.2007

Tenhle víkend byl mimořádně úspěšný pro mé psí kámoše. Arwenka byla prvně na výstavě (a hned na klubové) a dostala VN. Majkýsek se zúčastnil prvního flyballového turnaje a jeho družstvo druhou divizi Turnaje sladkých nadějí vyhrálo!!! Majky a Arwen, gratuluju!!!

Nevíte, co je to flyball? Kouknětě k Majkymu:

A ještě pár foteček z dnešního venčení a hrátek s Ronym...

 

24.6.2007

Dneska mi přišly nové fotky mého brášky Bártíka. Tady jsou, je to fešák:

 

      ...tady se tváří úplně jak já, co?

 
Prosím pomozte: a můžete-li, zkopírujte a pošlete tuhle zprávu dál. Může se to stát nám všem:

Dne 2.6.2007 v sobotu se z domu v Běrunicích (Poděbradsko) ztratili 2 zlatí angličtí kokršpanělé, 16 ti měsíční pes a 10 ti měsíční fena s velmi dobře čitelným tetováním. Oba jsou ve výstavní úpravě, dobře kontaktní. Je možné, že byli zcizeni a budou nabídnuti k dalšímu prodeji. Prosím všechny o sebemenší detail, který by napomohl k jejich naleznutí.
Odměna jistá. 
Pavel Šulcek, tel.: 603 537 610 - 24hodin denně.


 

 

17.6.2007

Tenhle víkend byl pěkně dobrodružnej - byli jsme na chatě (skoro jako doma, jen víc stromů), na prochajdě v opravdickém lese (ani jsem se moc nebál) a v neděli za náma přijela spousta pejsků a šli jsme na procházku...Bál jsem se jich jen chviličku, pak jsem za nima věhal, až se mi uši plácali. bylo to móc fajn, už se těším na další takové návštěvy. Fotečky z víkendu najdete tady:

 

 

14.6.2007

Už jsem úplně otrkaný - a dneska mám za sebou první velkou Akci - byli jsme s Majkýskem a Jitkou na Kavčích horách. Pěkně jsem si to tam očuchal, dostal spoustu dárečků a krásně se motal pod nohama. A teď jsem úplně utahanej pejsek. Fotečky jsou tady

 

 

Tak už jsem druhý den v pražském činžáku a řeknu vám, na takovýho prcka je toho kapku dost...Takovejch aut všude a lidí a cizích pejsků, kterých se zatím trošku stydím...No je toho spousta. Ale už moc hezky chodím na vodítku a taky umím sedni - teda když se mi chce. Když se mi nechce, udělám ksicht a zalezu do pelíšku.

...o pár hodin později: tak už je to tu. K Lucce se na prochajdě přihrnula paní od jezevčíka (vůbec se mi nelíbil, tak jsem na něj štěkal) a říkala: To je krásné štěňátko, to je velššpringršpaněl, že jo? My s Luckou ty lidi už ale naučíme, že kokříci můžou bejt i flekatý a nejsou přitom ASS (Art) nebo WSS (já)!

TOPlist