Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

 

 

 

Každé lidské dítě se musí učit poznávat vesmír znova. Každé štěně nese v sobě celý vesmír. Lidé zvěčňují svou moudrost - ukládají ji v muzeích, v knihovnách, odborníci se jí učí. Psí moudrost je v jejich krvi a kostech." (Donald McCaig)

 

Tak tohle jsou naši kamarádi a kamarádky, tedy ti, se kterými se nejčastěji vídáme, jinak jich máme ještě kupu:

Bavorská barvářka Bee patří k našemu kamarádovi Martinovi. Potkali jsme se na výcviku v Brodě a od té doby spolu procházkujeme a výletujeme, ale taky chodíme na hony a naháňky. Bee je nejen krásná, ale i pracovitá, taky ale mazlivá a   poslušná.

 

 

  Výmarský ohař Diamond byl na podzim na hlídání u Martina a Bee a tak nám také dělal společnost při výletech a honech.

 

 

 

Chesapeake Bay retrívr Indy alias Indiana Jones patří naší kamarádce Kristině. Chodí s námi na zajíčky do Krčáku a na výlety. Než nás poznal, byl to nudný pejsek, co chodí po pěšinkách. No, už nechodí. Indy umí spousty triků, jeho panička si myslí, jak ho má vycvičeného, ale pšt, víc vycvičenou má Indy ji.

 

 

  Špringři Robin a Péťa patří naší kamarádce Marcele. Jsou to naši parťáci na všemožné hony a naháňky, i když Viggo je tedy zklamaný, že mu štěňátko Péťa tak rychle vyrostlo a už si s ním odmítá hrát. Tedy Viggo se "štěňátkem."

 

 

 

ZZleva Viggova ségra Kája a máma Béďa aneb super pracovní jezevčice naší kamarádky a chovatelky Blanky. Jsou nám velkým vzorem, doufám, že Viggo bude v rodinné tradici pokračovat.

 

 

 

Dlouhosrstý výmarák Eko má fajn paničku Kláru, co s ním poctivě cvičí, výletuje a vůbec mu dělá pomyšlení. Rádi s nimi chodíme na výlety.

 

 

 

 

Kříženka Vendulka se věnuje obedience a agility, v obém je dobrá, a navíc má ještě čas s námi chodit na procházky do Modřan. Je to prostě multifunkčí fena! Ještě má jezevčího bráchu Tondu.

TOPlist